Girgensonam negatīva lietderība, “Lightning” papildlaikā zaudē pārbaudes spēli (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Tampabejas “Lightning” vienība viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Karloīnas “Hurricanes” komandai.

Girgensons šajā spēlē uz ledus pavadīja 14 minūtes un trīs sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, bloķēja vienu metienu, uzvarēja 33,3% iemetienu, kā arī atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Jesperi Kotkaniemi atklāja spēles rezultātu.

Devītajā minūtē Entonijs Sirelli panāca izlīdzinājumu. Trešajā mača nogrieznī komandas ar precīziem metieniem neapmainījās, taču pagarinājuma otrajā minūtē mājinieku vienības aizsargs Šeins Gostisbērs guva uzvaras vārtus.

Pjotrs Kočetkovs atvaitīja 16 no 17 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis pirms nomaiņas tika galā ar 15 no 16 “Hurricanes” raidījumiem. Jonass Johansons tika galā ar 17 no 18 atlikušajiem metieniem.

“Lightning” regulāro sezonu sāks 12. oktobrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurricanes”, bet Floridas “Panthers” pirmo spēli sezonā aizvadīs 9. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Bostonas “Bruins”.