Girgensonam divi spēka paņēmieni “Sabres” zaudējumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 5:2 (2:1, 3:1, 0:0) piekāpās Sietlas “Kraken” vienībai.

Girgensons šajā spēlē 11 minūtēs un 29 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja divus spēka paņēmienus, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Džefs Skiners atklāja mača rezultātu, bet 14. minūtē Jannī Gūrds panāca neizšķirtu. Vinss Dans 19. minūtē vairākumā jau izvirzīja vadībā “Kraken”.

Otrās trešdaļas 50. sekundē Alekss Taks izlīdzināja spēles rezultātu, bet trešajā minūtē Alekss Venbergs vēlreiz deva priekšrocību Sietlas klubam.

12. minūtē Džeidens Švarcs ieraidīja ceturto ripu “Sabres” vārtos, bet Metjū Benīrss 17. minūtē panāca 5:2 “Kraken” labā. Šo pārsvaru Sietlas vienība arī noturēja līdz mača beigām.

Džoijs Dakords atvairīja 36 no 38 “Sabres” metieniem, bet Devons Levi tika galā ar 21 no 26 “Kraken” raidījumiem.

Girgensons šosezon 23 spēlēs ticis pie trim vārtu guvumiem.

“Sabres” ar 38 punktiem 41 spēlē atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Kraken” ar 43 punktiem 40 cīņās ieņem devīto pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamo spēlo Girgensona klubs aizvadīs 12. janvārī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Otavas “Senators”.