Girgensonam divi spēka paņēmieni, “Sabres” piekāpjas “Jets” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:3, 1:0) piekāpās Vinipegas “Jets” vienībai.

Girgensons šajā mačā 12 minūtēs un 34 sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 62,5% iemetienu un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē “Jets” uzbrucējs Kouls Perfetī atklāja mača rezultātu. Meisons Apeltons piektajā minūtē dubultoja mājinieku pārsvaru.

Alekss Taks 23 sekundes vēlāk vienus vārtus arguva, bet Nikolajs Īlerss devītajā minūtē atjaunoja Vinipegas kluba divu vārtu priekšrocību.

Lai gan trešā mača nogriežņa pirmajā minūtē Džons Džeisons Peterka spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, Bufalo komanda nespēja atspēlēties un piedzīvoja zaudējumu.

Konors Helebaks atvairīja 26 no 29 “Sabres” metieniem, bet Ēriks Komrijs tika galā ar 15 no 18 “Jets” raidījumiem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 17 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” 17 mačos izcīnījuši 15 punktus un atrodas 14. vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Jets” ar 20 punktiem 16 cīņās ierindojas sestajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 20. novembrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Čikāgas “Blackhawks”.