Girgensonam “-2”, “Sabres” zaudē sezonas pirmo spēli (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) piekāpās Ņujorkas “Rangers” vienībai.

Girgensons šajā mačā astoņās minūtēs un 47 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Rangers” uzbrucējs Aleksis Lafrenjē atklāja mača rezultātu, bet Kriss Kraiders 13. minūtē dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Artēmijs Panarins guva trešos Ņujorkas kluba vārtus, bet J.J. Peterka 19. minūtē vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Mika Zibanejads mazākumā atjaunoja “Rangers” trīs vārtu pārsvaru, bet viesu kapteinis Džeikobs Trūba 19. minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Sabres” vārtos.

Igors Šestjorkins atvairīja 23 no 24 “Sabres” metieniem, bet Devons Levi tika galā ar 25 no 29 “Rangers” raidījumiem.

Nākamo spēli Girgensona klubs aizvadīs 15. oktobrī viesos plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Islanders” vienību.