Girgensonam -2, “Sabres” turpina veiksmīgo sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 4:3 (3:3, 1:0, 0:0) mājās pārspēja Nešvilas “Predators” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 40 sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, kā arī pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Trešajā pirmā perioda minūtē mača rezultātu atklāja “Sabres” uzbrucējs Peitons Krebss. Piektajā minūtē Filips Forsbergs izlīdzināja rezultātu, bet septītajā minūtē Teidžs Tompsons atjaunoja “Sabres” priekšrocību. Perioda 14. minūtē Tompsons guva savus 30. vārtus sezonā, panākot divu vārtu pārsvaru Bufalo komandai.

Vēlāk pirmajā periodā Maikls Makkarons un Džeremijs Lauzons izcēlās ar precīzu metienu “Predators” rindās, panākot līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Otrajā trešdaļā Viktors Olofsons vairākumā vēlreiz izvirzīja vadībā Bufalo “Sabres” un šo pārsvaru komanda noturēja līdz pat mača beigām.

Jūse Saross atvairīja 31 no 35 “Sabres” metieniem, bet Kregs Andersons tika galā ar 22 no 25 “Predators” raidījumiem.

Bufalo “Sabres” guvuši punktus pēdējās astoņās spēlēs pēc kārtas, šosezon 69 cīņās gūstot 61 punktu un atrodoties 12. vietā Austrumu konferencē. Vinipegas “Jets” ar 82 punktiem 68 mačos ir septītajā vietā Rietumu konferencē.