Girgensonam “-2”, “Sabres” kapitulē čempioniem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 0:5 (0:2, 0:2, 0:1) viesos piedzīvoja zaudējumu aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa ieguvējiem Tampabejas “Lightning”.

Girgensons šajā cīņā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 24 sekundes, pa vārtiem nemeta, bloķēja divus pretinieku metienus un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Pirmā perioda desmitajā minūtē mača rezultātu atklāja “Lightning” uzbrucējs Korijs Perijs, bet vien 17 sekundes vēlāk Ondrejs Palāts dubultoja Tampabejas komandas pārsvaru.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Brendons Hagels guva savus otros vārtus kopš tika aizmainīts uz Tampabejas vienību, bet Ņikita Kučerovs piektajā minūtē guva ceturtos “Lightning” vārtus.

Ross Koltons trešā mača nogriežņa trešajā minūtē guva piektos Tampabejas komandas vārtus šajā mačā. “Sabres” goda vārtus gūt nespēja un sausā piekāpās aizvadīto divu sezonu čempioniem.

Braiens Eliots atvairīja visus 28 “Sabres” metienus, bet Kregs Andersons tika galā ar 23 no 28 “Lightning” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon 48 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Bufalo “Sabres” šajā sezonā 74 spēlēs nopelnījuši 63 punktus un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet Floridas “Lightning” ar 96 punktiem 72 cīņās ir piektajā vietā Austrumu konferencē.