Girgensonam “-2” graujošā zaudējumā pret “Penguins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” pārbaudes mačā ar rezultātu 1:7 (0:3, 1:2, 0:2) piekāpās bez savainotā Teodora Bļugera spēlējošajai Pitsburgas “Penguins” komandai.

Girgensons šajā spēlē uz ledus aizvadītajās 13:32 minūtēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Pirmajā periodā “Penguins” spēja gūt trīs vārtus – astotajā minūtē rezultātu atklāja Džeiks Gencels, desmitajā minūtē Sidnijs Krosbijs dubultoja pārsvaru, bet 14. minūtē Braiens Rasts pievienoja trešo ripu.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Vinnijs Hinostroza mazākumā guva vārtus “Sabres” labā, bet 11. minūtē Sidnijs Krosbijs iemeta savus otros vārtus spēlē. Minūti vēlāk Tajs Smits palielināja “Penguins” pārsvaru līdz četrām ripām.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Dentons Hainens ieraidīja sesto ripu “Sabres” vārtos, bet Braiens Rasts 32 sekundes pirms mača beigām ar saviem otrajiem vārtiem cīņā pielika treknu punktu sagrāvei.

Tristans Džarijs atvairīja 22 no 23 “Sabres” metieniem, bet Ēriks Komrijs tika galā ar 20 no 27 “Penguins” raidījumiem.

“Penguins” regulāro sezonu atklās 14. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Arizonas “Coyotes”, bet “Sabres” pirmais mačs sezonā paredzēts mājās pret Otavas “Senators” 14. oktrobrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.