Girgensonam 11 minūtes uz ledus, “Lightining” pieveic “Golden Knights” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Tampabejas “Lightning” komanda mājās ar rezultātu 4:3 (2:2, 0:1, 2:0) apspēlēja Vegasas “Golden Knights” vienību.

Girgensons šajā spēlē uz ledus pavadīja precīzi 13 minūtes, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda sestajā minūtē spēles rezultātu atklāja “Golden Knights” aizsargs Breidens Maknabs, bet Janiss Mozers 11. minūtē panāca neizšķirtu.

16. minūtē Pāvels Dorofejevs vairākumā vēlreiz deva priekšrocību viesiem, taču 13 sekundes pirms trešdaļas beigām Ņikita Kučerovs izlīdzināja rezultātu.

Ivans Barbaševs otrā perioda otrajā minūtē trešo reizi izvirzīja vadībā Vegasas vienību, bet trešā maca nogriežņa 18. minūtē Brendons Hagels atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

55 sekundes pirms pamatlaika beigām Ņikita Kučerovs izvirzīja vadībā “Lightning” ar rezultātu 4:3 un šo pārsvaru arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 22 no 25 “Golden Knights” metieniem, bet Eidins Hils tika galā ar 21 no 25 “Lightning” raidījumiem.

Girgensons šosezon trīs mačos punktus nav guvis, bet “Lightning” ar sešiem punktiem trīs cīņās ieņem ceturto pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Lightning” paredzēta 19. oktobrī viesos plkst. 20:00 pēc Latvijas laika pret Otavas “Senators” klubu.