Girgensonam “-1”, “Sabres” izdodas noturēt pārsvaru un uzvarēt (VIDEO)

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” ar rezultātu 4:2 (3:0, 0:0, 1:2) mājās pieveica Karolīnas “Hurricanes” komandu.

Girgensons šajā mačā 14:25 minūtēs uz ledus pa vārtiem nemeta un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmajā periodā Bufalo vienība spēja gūt trīs vārtus – septītajā minutē Vinijs Hinostroza atklāja mača rezultātu, 11. minūtē Teidžs Tompsons pārsvaru dubultoja, bet 19. minūtē Dilans Kozenss guva trešos vārtus.

Otrajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet trešajā mača nogrieznī Džeimisons Rīss guva pirmos “Hurricanes” vārtus. Vēlāk Malte Stromvals samazināja rezultāta starpību līdz minumumam.

Džons Džeisons Peterka mača izskaņā tomēr ieraidīja ripu tukšos “Hurricanes” vārtos un “Sabres” svinēja uzvaru.

Kregs Andersons atvairīja 23 no 25 “Hurricanes” metieniem, bet Pjotrs Kočetkovs tika galā ar 26 no 29 “Sabres” raidījumiem.

Pirmā spēle Girgensona klubam regulārajā sezonā naktī uz 14. oktobri pret Otavas “Senators” plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.