Girgensonam “-1”, Bairams debitē ar 1+1, “Sabres” piekāpjas “Predators” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda izbraukumā ar rezultātu 2:4 (1:2, 0:0, 1:2) piekāpās Nešvilas “Predators” vienībai.

Girgensons šajā mačā 13 minūtēs un 17 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 66,7% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Predators” uzbrucējs FIlips Forsbergs atklāja mača rezultātu, bet piektajā minūtē “Sabres” aizsargs Bouens Bairams izlīdzināja rezultātu.

“Hokejazinas.com” aizvakar vēstīja, ka Bairams aizmainīts uz Bufalo klubu apmaiņā pret rezultatīvāko komandas hokejistu Keisiju Mitelstadtu.

Lūks Evandželista gan 17. minūtē realizēja skaitlisko pārsvaru un vēlreiz izvirzīja vadībā “Predators”.

Otrajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, taču trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Filips Forsbergs panāca 3:1 Nešvilas vienības labā.

Septītajā minūtē Forsbergs spēja noformēt Hat-trick. Ouens Pauers pēc Bouena Bairama piespēles 13. minūtē vēl spēja samazināt rezultāta starpību līdz divām ripām, taču atspēlēties “Sabres” vairs neizdevās.

Jūse Saross atvairīja 26 no 28 “Sabres” metieniem, bet Ēriks Komrijs tika galā ar 20 no 24 “Predators” raidījumiem.

Girgensons šosezon 46 spēlēs ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” 64 mačos izcīnījuši 63 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Predators”, kuru punktu sērija sasniegusi desmit mačus, ar 75 punktiem 64 cīņās ieņem sesto pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 9. martā viesos plkst. 19:30 pēc Latvijas laika pret Edmontonas “Oilers” vienību.