Girgensona “Sabres” nespēj atspēlēties un turpina neveiksmīgo sezonas sākumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) piekāpās Monreālas “Canadiens” vienībai.

Girgensons šajā mačā 12 minūtēs un deviņās sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau pirmā perioda trešajā minūtē “Canadiens” aizsargs Džastins Barons atklāja mača rezultātu, bet astotajā minūtē Džefs Skiners vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā perioda ceturtajā minūtē Brendans Galagers atjaunoja viesu pārsvaru.

Taners Pīrsons 17. minūtē izmantoja “Canadiens” skaitlisko pārsvaru, palielinot Monreālas kluba priekšrocību līdz divām ripām. Girgensona komandai atspēlēties neizdevās, kā rezultātā tika piedzīvots ceturtais zaudējums sezonā.

Ēriks Komrijs atvairīja 24 no 27 “Canadiens” metieniem, bet Džeiks Alens tika galā ar 36 no 37 “Sabres” raidījumiem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon sešās spēlēs ticis pie viena vārtu guvuma.

“Sabres” sešos mačos izcīnījuši divas uzvaras un ar četriem punktiem un atrodas priekšpēdējā, 15. vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Canadiens” ar septiņiem punktiem piecās spēlēs ierindojas ceturtajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 25. oktobrī viesos plkst. 1:45 pēc Latvijas laika pret Otavas “Senators”.