Girgensona “Sabres” iztur spiedienu un uzveic “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) pārspēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Zemgus Girgensons šajā mačā 12:10 minūtēs uz ledus vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 25% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē mača rezultātu vairākumā atklāja “Sabres” aizsargs Rasmuss Dalīns, bet vien 23 sekundes vēlāk Dārnels Nērss panāca izlīdzinājumu.

44 sekundes pēc otrās trešdaļas sākuma Teidžs Tompsons vēlreiz izvirzīja vadībā Bufalo klubu, bet Džons Džeisons Peterka sestajā minūtē palielināja “Sabres” pārsvaru līdz divām ripām.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Raiens Ņūdžents Hopkinss spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, bet piecas sekundes pirms trešdaļas beigām punktu mačam ar precīzu metienu tukšos “Oilers” vārtos pielika Alekss Taks.

Ēriks Komrijs atvairīja 46 no 48 “Oilers” metieniem, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 20 no 23 “Sabres” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon trīs spēlēs izcēlies ar vienu vārtu guvumu.

“Sabres” šosezon trijos mačos izcīnījuši divas uzvaras un ar četriem punktiem atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Girgensona klubam paredzēts 21. oktobrī plkst. 4:30 pēc Latvijas laika viesos pret Kalgarī “Flames” vienību.