Girgensona “Sabres” izglābjas pēdējā minūtē un papildlaikā pieveic “Wild” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (0:0, 0:0, 2:2, 1:0) papildlaikā pārspēja Minesotas “Wild” vienību.

Girgensons šajā mačā desmit minūtēs un septiņās sekundēs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja visus iemetienus, kuros piedalījās, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā un otrajā periodā neviena no komandām vārtus neguva. Mača rezultātu trešās trešdaļas 39. sekundē atklāja “Sabres” uzbrucējs Keisijs Mitelstadts, taču Joels Ēriksons Eks piektajā minūtē panāca neizšķirtu.

Deklans Čisholms 12. minūtē vairākumā jau izvirzīja vadībā “Wild”, bet 37 sekundes pirms pamatlaika beigām Dilans Kozenss izlīdzināja rezultātu.

Papildlaika otrajā minūtē Henrijs Jokiharju izrāva uzvaru Bufalo vienībai.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja 30 no 32 “Wild” metieniem, bet Filips Gustavsons tika galā ar 25 no 28 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šosezon 36 spēlēs ticis pie četriem vārtu guvumiem.

“Sabres” ar 52 punktiem 54 spēlēs atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Wild” ar 56 punktiem 54 cīņās ieņem desmito pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamo spēlo Girgensona klubs aizvadīs 19. februārī mājās plkst. 19:30 pēc Latvijas laika pret Anaheimas “Ducks”.