Girgensona “Sabres” divreiz atspēlējas un nopelna punktu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Karolīnas “Hurricanes” vienībai.

Girgensons šajā mačā 13 minūtēs un 49 sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 13. minūtē “Hurricanes” aizsargs Tonijs Deandželo vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Alekss Taks panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Breidijs Šejs vēlreiz izvirzīja vadībā Karolīnas klubu, bet Rasmuss Dalīns desmitajā minūtē vairākumā vēlreiz izlīdzināja rezultātu.

Papildlaika otrajā minūtē Mārtins Nečass izrāva uzvaru “Hurricanes” komandai.

Anti Rānta atvairīja 20 no 22 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 24 no 27 “Hurricanes” raidījumiem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 13 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” 13 mačos izcīnījuši 13 punktus un atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Hurricanes” ar 16 punktiem 13 cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 11. novembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Minesotas “Wild”.