Girgensona “Sabres” atspēlējas no 0:2 un uzveic “Penguins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (0:1, 0:1, 3:0) uzvarēja Pitsburgas “Penguins” vienību.

Girgensons ķermeņa lejasdaļas traumas dēļ šo spēli nepabeidza. Uzbrucējs šajā mačā sešās minūtēs un 35 sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 17. minūtē mača rezultātu atklāja “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs, bet otrās trešdaļas 17. minūtē Larss Ellers dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Džefs Skiners vairākumā vienus vārtus atguva, bet 11. minūtē “Sabres” kapteinis Kails Okposo panāca izlīdzinājumu.

18. minūtē Alekss Taks jau izvirzīja vadībā “Sabres” un šo pārsvaru arī izdevās noturēt līdz beigām.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja 31 no 33 “Penguins” metieniem, bet Alekss Nedeljkovičs apstādināja 31 no 34 “Sabres” raidījumiem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 20 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” 20 mačos izcīnījuši 20 punktus un atrodas 11. vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Capitals” ar 18 punktiem 19 cīņās ierindojas 13. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 26. novembrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Ņūdžersijas “Devils”.