“Flames” vadošais aizsargs: Varbūt šogad būs nedaudz patīkamāk nākt uz halli

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kalgari “Flames” aizsargs Makenzijs Vīgars intervijā ar “NHL.com” atklāja savas domas par jauno komandas galveno treneri un ģenerālmenedžeri.

Pēc sezonas noslēguma komanda atbrīvojās no ģenerālmenedžera Breda Trelivinga un galvenā trenera Derila Satera. Par jauno ģenerālmenedžeri tika nozīmēts Kregs Konrojs, bet galvenā trenera pozīciju ieņēma Raiens Huska.

“Domāju, ka lietas sāka virzīties uz labo pusi tad, kad komandai pievienojās Kregs Konrojs un Raiens Huska. Bija daudz baumu par to, ka čaļi negrib palikt šeit. Godīgi sakot, es no tādām lietām cenšos izvairīties, jo gribu spēlēt ar komandas biedriem, kas vēlas būt klubā un man šķiet, ka Kregs un Hasks domā līdzīgi,” sprieda Vīgars.

“Pārmaiņas mani īsti neietekmē, man svarīgs tikai tas, ka puiši vēlas spēlēt šeit un vēlas šeit uzvarēt. Ja viņi to nevēlas, tad jāiet tālāk, neatkarīgi no tā, cik labi draugi viņi ir. Es vēlos uzvarēt šeit un tagad, un viss sākas no komandas vadības,” uzskatīja aizsargs.

“Es nezinu, kā viss tagad notiks. Es personīgi pazīstu Konroju un Husku, viņi ir lieliski cilvēki. Skaidrs, ka Huskam un Derilam Sateram ir citādāki trenēšanas paņēmieni. Varbūt šogad būs nedaudz patīkamāk nākt uz halli un tas čaļiem būs svarīgi. Vēlos izbaudīt procesu. Protams, sezonā būs kāpumi un kritumi, taču svarīgi ir izbaudīt procesu, tad arī vairāk uzvarēsim,” cerēja hokejists.

“Domāju, ka Huska vēlas, lai spēlētāji vairāk parādītu savu meistarību, kā arī ir vairāki hokejisti, kuri pagājušosezon varbūt jutās ierobežoti. Domāju, ka viņš vēlas, lai mēs spēlētu nedaudz vaļīgāk, bet tajā pat laikā jāuzmanās aizsardzības zonā,” domāja Vīgars.

“Mums ir viss nepieciešamais – ģenerālmenedžeris, treneris, spēlētāji. Ja skatās uz vārtsargu līniju, visiem septiņiem aizsargiem, mums ir labs aizsardzības kodols. Arī uzbrucēju līnijā ir daudz talanta. Skaidrs, ka bija zināma vilšanās par to, ka neiekļuvām Play-off. Domāju, ka visi vēlas tikt atpakaļ izslēgšanas spēlēs un pierādīt, ka varam cīnīties par kausu,” atklāja hokejists.

Aizvadītajā sezonā 29 gadus vecais Vīgars 80 mačos “Flames” rindās guva četrus vārtus un atdeva 27 rezultatīvas piespēles.

Desmit spēles 2023. gada pasaules čempionātā aizsargs izcēlās ar trim vārtu guvumiem un astoņām piespēlēm, palīdzot Kanādas izlasei izcīnīt zelta medaļas.

Pagājušosezon “Flames” 82 spēlēs nopelnīja 93 punktus un ierindojās devītajā vietā Rietumu konferencē. Klubu no izslēgšanas spēlēm šķīra vien divi punkti.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)