“Flames” uzbrucējs pēc pleca operācijas gatavs atgriezties laukumā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kalgari “Flames” uzbrucējs Endrū Mandžiapane intervijā ar “NHL.com” atklāja, ka ir 100% atveseļojies no pleca traumas.

“Man vēl jāsaņem ārsta atzinumu par to, ka varu piedalīties spēlē ar fizisko kontaktu, bet uz ledus daru visu, kas nepieciešams – metu, piespēlēju, strādāju tā, kā to darītu parasti. Man vēl jādodas pie fizioterapeita, lai uzņemtu spēkus, bet pagaidām viss izskatās labi. Viss notiek tā, kā plānots un arī ārsti saka, ka viss ir pareizi. Nevaru sagaidīt, kad varēšu spēlēt. Esmu 100% gatavs spēlēt, tagad tikai gaidu, kad sāksies nometne un viss pārējais,” atklāja uzbrucējs.

“Tas bija dīvains savainojums. Es pat nedomāju, ka noticis kaut kas nopietns. Traumējos sezonas sākumā un tas man traucēja visas sezonas garumā. Dažās spēles bija jūtams vairāk un citās mazāk, bet es esmu priecīgs par to, ka ar šo lietu esmu ticis galā un varēšu sākt sezonu no baltas lapas,” par pleca traumu vēstīja hokejists.

“Domāju, ka varu atkārtot 2021./2022. gada sezonas rezultātus. Esmu to izdarījis pagātnē, man vienkārši jādodas laukumā un jāspēlē savu spēli. Jāstrādā smagi un tad jau vārtu gūšanas iespējas radīsies pašas no sevis,” uzskatīja Mandžiapane.

“Bijām tuvu Play-off zonai visas sezonas garumā un tas bija nedaudz sāpīgi. Nevēlos skatīties atpakaļ uz to, nedomāju, ka mana trauma bija pārāk nopietna, bet tad izrādījās, ka jāveic operāciju. Esmu priecīgs, ka tas ir beidzies un pēc pāris nedēļām varēšu doties atpakaļ uz ledus,” domāja uzbrucējs.

“Domāju, ka tie spēlētāji, kas ir mūsu komandā, ir profesionāļi un labi cilvēki. Domāju, ka visi vēlēsies parādīt labāko sniegumu, neatkarīgi no savas līguma situācijas. Mums nepieciešams smags darbs no visiem – neatkarīgi no tā, vai tam hokejistam ir viena vai astoņu gadu līgums. Esam laba komanda un mums jācīnās par augstām vietām,” sprieda hokejists.

Aizvadītajā sezonā 27 gadus vecais Mandžiapane 82 mačos “Flames” rindās guva 17 vārtus un atdeva 26 rezultatīvas piespēles.

Pagājušosezon “Flames” 82 spēlēs nopelnīja 93 punktus un ierindojās devītajā vietā Rietumu konferencē. Klubu no izslēgšanas spēlēm šķīra vien divi punkti.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)