Fantastiskais Merzļikins atzīts par spēles pirmo zvaigzni “Blue Jackets” uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda mājās ar rezultatu 4:2 (2:2, 2:0, 0:0) uzvarēja Otavas “Senators” vienību.

Pirmā perioda devītajā minūtē mača rezultātu atklāja “Senators” uzbrucējs Klods Žirū, bet viesu kapteinis Breidijs Tkačuks 12. minūtē vairākumā dubultoja pārsvaru.

Patriks Laine 15. minūtē realizēja Kolumbusas kluba skaitlisko pārsvaru un samazināja rezultāta starpīnu līdz minimumam, bet Dmitrijs Voronkovs vien 43 sekundes vēlāk panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Ādams Fantili izvirzīja vadībā “Blue Jackets”, bet devītajā minūtē mājinieku kapteinis Būns Dženers vairākumā panāca 4:2.

Trešajā mača nogrieznī neviena no komandām vārtus neguva un “Blue Jackets” svinēja uzvaru.

Elvis Merzļikins šajā mačā atvairīja 41 no 43 “Senators” metieniem, bet Jonass Korpisalo tika galā ar 19 no 23 “Blue Jackets” raidījumiem.

Latvijas izlases vārtsargs arī tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni!

Merzļikins šosezon 18 spēlēs atvairījis 91,1% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,04 vārtus.

Ar 20 punktiem 25 mačos “Blue Jackets” atrodas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Austrumu konferencē, bet “Senators” ar 16 punktiem 18 cīņās ierindojas pēdējā, 16. vietā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 4. decembrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Bostonas “Bruins” komandu.