“Ducks” agrajā NHL spēlē samet septiņus vārtus “Flyers” (VIDEO)

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē, kas pēc Latvijas laika sākās plkst. 20.00, Anaheimas “Ducks” ar 7:4 (2:0, 2:2, 3:2) apspēlēja Filadelfijas “Flyers”.

“Ducks” spēli iesāka aktīvi, jau pirmajā minūtē Meisonam Maktavišam atklājot rezultātu. Perioda turpinājumā Frenks Vatrano realizēja vairākumu, dubultojot “Ducks” pārsvaru.

Spēles pirmās trešdaļas septītajā minūtē dūres izvicināja Anaheimas kluba uzbrucējs Ross Džonstons un Filadelfijas komandas uzbrucējs Nikolā Delorjē.

Otrās trešdaļas sākumā Vatrano guva savus otros vārtus spēlē. Divarpus minūtes vēlāk Ādams Henriks panāca jau 4:0. Perioda otrajā pusē “Flyers” guva divus vārtus 45 sekunžu laikā, precīziem esot Kemam Atkinsonam un Trevisam Koneknijam.

Trešā perioda 3. minūtē Trevors Zegrass realizēja vairākumu, kam pēc 32 sekundēm Brets Līsons pievienoja vēl vienus vārtus, atgriežot pīlēm četru vārtu pārsvaru. Trešdaļas vidū Koneknijs izmantoja skaitlisko pārsvaru un guva savus otros vārtus spēlē. Divas minūtes vēlāk Vatrano sasniedza Hat-trick. Trīs minūtes līdz finālsirēnai “Flyers” uzbrucējs Joels Farabijs uzstādīja mača gala rezultātu.

“Flyers” vārtsargs Samuels Ersons atvairīja 18 no 25 metieniem. “Ducks” vārtsargs Lūkašs Dostals tika galā ar 27 raidījumiem no 31.

“Ducks” ar astoņiem punktiem astoņos mačos atrodas septītajā vietā Rietumu konferencē, bet “Flyers” ar deviņiem punktiem astoņās cīņās ierindojas devītajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL