Dubuā arī jaunajā komandā turpinās spēlēt ar Kivlenieka numuru

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Losandželosas “Kings” uzbrucējs Pjērs Lūks Dubuā turpinās spēlēt ar Matīsa Kivlenieka 80. numuru, hokejists pavēstīja podkāstā “Empty Netters“.

“Turpināšu spēlēt ar 80. numuru tāpēc, ka vēlos godināt Matīsu. Es biju klāt tad, kad viņš nospēlēja savu pirmo spēli un izcīnīja pirmo uzvaru. Tā spēle “Madison Square Garden” bija lieliska. Patiesībā, katra spēle, kurā viņš piedalījās, bija laba, neskatoties uz to vai uzvarējām, vai zaudējām,” vēstīja Dubuā.

“Es domāju, ka viņš būtu bijis brīnišķīgs NHL vārtsargs. Tad, kad viņš nomira, es pie sevis domāju, ko tagad darīt, taču bija par vēlu. Es tobrīd biju Kolumbusā, jo vedu mēbeles uz jauno māju Vinipegā. Vakariņojot kopā ar vienu no treneriem, es teicu, ka turpmāk vēlos spēlēt ar 80. numuru. Viņš teica, ka man vienkārši jāsazinās ar ekipējuma menedžeri, bet sākumā prasīju atļauju Kivlenieka ģimenei. Pavaicāju, vai drīsktu to darīt, jo nezināju, vai viņi būtu ar mieru. Viņi teica, ka būtu priecīgi,” atklāja hokejists.

“Es vēlējos turpināt viņa piemiņu. Redzēju, ka viņš strādāja smagi un bija perspektīvs – viņam būtu bijusi lieliska karjera. Es spriedu, ka, ja kādreiz izcīnīšu Stenlija kausu, uz tā būs mans uzvārds, bet arī viņa numurs,” uzskatīja uzbrucējs.

Aizvadītajā sezonā Vinipegas “Jets” rindās Dubuā 73 spēlēs guva 27 vārtus un atdeva 36 piespēles, kam piecās Play-off cīņās pievienoja divus precīzus metienus un divas piespēles.

Starpsezonā “Jets” aizmainīja hokejistu uz Losandželosas “Kings” komandu, kur viņš parakstīja astoņu gadu līgumu.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: "Empty Netters" podkāsts

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)