Debraskam divi vārti vairākumā, “Bruins” pārliecinoši iesāk sēriju pret “Maple Leafs” (VIDEO)

Mičs Mārners un Čārlijs Makavojs, Toronto "Maple Leafs" un Bostonas "Bruins", hokejazinas.com

Mičs Mārners un Čārlijs Makavojs, Toronto "Maple Leafs" un Bostonas "Bruins" | Foto: AP Photo/Michael Dwyer

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas pirmajā mačā Bostonas “Bruins” komanda ar rezultātu 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) mājās uzvarēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Bruins” uzbrucējs Džons Bīčers atklāja spēles rezultātu, bet Brendons Karlo otrās trešdaļas sestajā minūtē dubultoja pārsvaru.

16. minūtē Džeiks Debrasks realizēja Bostonas kluba skaitlisko pārsvaru un panāca 3:0, bet 18. minūtē Debrasks vairākumā guva savus otros un “Bruins” ceturtos vārtus spēlē.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Dāvids Kampfs guva vārtus “Maple Leafs” rindās, taču 18. minūtē Trents Frederiks pielika punktu spēlei ar precīzu metien tukšos Toronto kluba vārtos.

Džeremijs Sveimans atvairīja 35 no 36 “Maple Leafs” metieniem, bet Iļja Samsonovs tika galā ar 19 no 23 “Bruins” raidījumiem.

Bostonas “Bruins” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

“Maple Leafs” Play-off sērijā nav pārspējuši “Bruins” kopš 1959. gada. Kopš tā laika abas komandas tikušās sešas reizes, ieskaitot trīs kopš 2013. gada. Pēdējās trīs sērijās (2013., 2018. un 2019. gadā) Bostonas klubs guva virsroku ar rezultātu 4-3.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 23. aprīlī Bostonā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.