Dalasas “Stars” oficiāli nosauc jaunā galvenā trenera vārdu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Dalasas “Stars” par nākamo galveno treneri nozīmējusi Pīteru Debūru, vēstīts kluba mājaslapā.

Portāls “Hokejazinas.com” jau iepriekš ziņoja, ka “Stars” piedāvāja speciālistam līgumu uz četrām sezonām ar atalgojumu četri miljoni ASV dolāru sezonā.

Debūrs aizvadītās trīs sezonas trenēja Vegasas “Golden Knights” vienību, kļūstot par otro galveno treneri komandas pastāvēšanas vēsturē. Speciālists tika atlaists pēc šīs sezonas noslēguma, Vegasas komandai pirmo reizi neiekļūstot izslēgšanas spēlēs.

Iepriekš Pīters Debūrs trenējis Sanhosē “Sharks”, Ņūdžersijas “Devils” un Floridas “Panthers” vienības. Debūrs arī aizvedis “Sharks” un “Devils” līdz Stenlija kausa finālam, taču trofeju iegūt viņam nav izdevies.

Dalasas “Stars” aizvadītajā sezonā 82 spēlēs ieguva 98 punktus un ierindojās septītajā vietā Rietumu konferencē. Izslēgšanas spēlēs Dalasas komanda pirmajā kārtā piekāpās Kalgarī “Flames” ar rezultātu 3-4. “Stars” pēc šīs sezonas noslēguma šķīrās no galvenā trenera Rika Bounesa.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Dalasas "Stars"

Komentāri (0)