SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Coyotes” līderis: Es gribētu domāt, ka mēs dodamies pareizajā virzienā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Arizonas “Coyotes” uzbrucējs Kleitons Kellers intervijā ar “NHL.com” pavēstīja, ka, neskatoties uz neskaidrībām saistībā ar arēnu, viņš joprojām grib spēlēt Arizonā.

“Lieliski būt par daļu no “Coyotes” komandas. Man patīk šeit dzīvot un arī mūsu klubs ir labs, tā kā ceru, ka viss izdosies. Es domāju, ka šī ir laba vieta hokejam, jo īpaši, ka mums izdosies iegūt jaunu arēnu. Ja sanāks, šī būs viena no labākajām vietām NHL, kur spēlēt hokeju. Es tam tiešām ticu. Tas vienkārši jāizdara un tad mēs kā komanda varēsim spert vēl vienu soli uz priekšu,” sprieda Kellers.

“Kad izgāzās jaunās arēnas projekts, bija daudz nezināmā, taču ceru, ka drīz būs zināms vairāk. Tam jānotiek drīz, citādi viss būs jāsāk no gala. Meruelo īpašnieku grupa izdarīja daudz labu lietu saistībā ar plānu Tempē, tā kā viņiem ir zināmas arī citas opcijas un viņi šobrīd pie tā arī strādā,” paziņoja uzbrucējs.

“Es gribētu domāt, ka mēs dodamies pareizajā virzienā, kā arī, ka NHL un kluba īpašnieki izdarīs visu, kas ir viņu spēkos, lai pavērstu “Coyotes” pareizajā virzienā. Man būtu grūti noticēt tam, ka nav vēl viena plāna,” uzskatīja hokejists.

Iepriekš “Hokejazinas.com” vēstīja, ka Arizonas štata Tempes pilsētnieki referendumā noraidīja jaunās arēnas plānu. Šobrīd “Coyotes” spēlē Arizonas universitātes arēnā, kur ir tikai 5000 skatītāju vietu.

Kleitons Kellers aizvadītajā sezonā 82 spēlēs guva 37 vārtus un 49 piespēles, sasniedzot karjeras labākos rezultātus abās kategorijās. Hokejists arī nominēts Bila Māstertona trofejai, kas pienākas spēlētājam, kurš visspožāk izrādījis neatlaidību, pozitīvu attieksmi un atdevi hokejam.

“Coyotes” ar 70 punktiem 82 mačos aizvadītajā sezonā ierindojās 13. pozīcijā Rietumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)