“Coyotes” Austrālijā 8 vārtu spēlē pārspēj “Kings”

Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas spēlē Austrālijas pilsētā Melburnā šodien Arizonas “Coyotes” ar rezultātu 5:3 (0:0, 4:3, 1:0) apspēlēja Losandželosas “Kings”.

Mačs notika prestižā tenisa turnīra “Australian Open” mājvietā – “Rod Laver Arena”.

Pirmajās 20 minūtēs vārti netika gūti, taču mača 7. minūtē notika kautiņš, dūres izvicinot “Coyotes” uzbrucējam Džošam Braunam un  “Ķings” uzbrucējam Džeikobam Dotijam.

Otrās trešdaļas 2. minūtē Kleitons Kelers atklāja rezultātu, izvirzot “Coyotes” vadībā. Sešas minūtes vēlāk Matiass Mačelī dubultoja koijotu pārsvaru. Nepilnas 50 sekundes vēlāk Adrians Kempe guva pirmos “Kings” vārtus. Trešdaļas 12. minūtē Losons Krauss atgrieza “Coyotes” divu vārtu pārsvaru. Vien 19 sekundes vēlāk “Coyotes” uzbrucējs Logans Kūlijs izcēlās ar skaistu vārtu guvumu, tiekot cauri visai Losandželosas komandas aizsardzībai.

15. un 17. minūtē “Kings” guva vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Ar precīziem metieniem atzīmējās Viktors Arvidsons un Trevors Mūrs.

Pēdējā 3. perioda minūtē Barets Heitons iemeta piekto ripu “Kings” vārtos, nodrošinot uzvaru koijotiem.

“Coyotes” vārtus sargāja Konors Ingrems, tiekot galā ar 28 metieniem no 31. “Kings” vārtus pirmās 40 minūtes sargāja Fīniks Koplijs (10 no 14 atvairīti metieni), taču pēc tam viņu nomainīja Dāvids Ritihs, atvairot vienu metienu no diviem.

Rīdien, 24. septembrī, abas komandas spēkosies atkārtoti. Kopumā Austrālijā tiks aizvadītas divas spēles.