Četri Tarasenko punkti atnes Centrālajai divīzijai uzvaru pār Klusā okeāna komandu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Zvaigžņu spēles mačā Centrālā divīzija ar 6:4 (3:2, 3:2) apspēlēja Klusā okeāna divīzijas komandu.

Spēle tika aizvadīta formātā “3 pret 3” un divi periodi – katrs desmit minūtes garš.

Neitans Makinons ceturtajā minūtē atklāja rezultātu. 30 sekundes vēlāk Konors Makdeivids panāca izlīdzinājumu. Sestajā minūtē Eliass Petersons izvirzīja Klusā okeāna komandu vadībā, taču gols netika ieskaitīts pēc video atkārtojuma skatīšanās. Minūti vēlāk Sets Džounss izvirzīja Centrālās divīzijas komandu vadībā, bet pēc 63 sekundēm Petersons atgrieza neizšķirtu. Pirmspēdējā minūtē Makinons panāca 3:2.

Pirms otrā perioda abas komandas veica vārtsargu maiņu. 18. sekundē Kleitons Kelers dubultoja Centrālās divīzijas komandas pārsvaru. Sestajā minūtē Vladimirs Tarasenko ieraidīja piekto ripu pretinieku vārtos (5:2). Pēc 50 sekundēm Petersons vienus vārtus atguva, bet vēl minūti vēlāk Ēriks Karlsons samazināja vārtu starpību līdz minimumam (5:4). Divas minūtes līdz beigām Kelers uzstādīja gala rezultātu.

Rezultatīvāko sniegumu parādīja Vladimirs Tarasenko, tiekot pie 4 (1+3) punktiem. Viņam ar trīs punktiem seko Sets Džounss un Kleitons Kelers.

Centrālās divīzijas vārtos spēli sāka Konors Helibaks, atvairot septiņus no deviņiem metieniem. Pēc tam viņu nomainīja Jūse Sarošs, tiekot galā ar 11 no 13 metieniem. Klusā okeāna divīzijas vārtos spēles sākumā vietu ieņēma Stjuarts Skiners, nepilnās desmit minūtēs atvairot četrus no septiņiem metieniem. Otrajā periodā viņu nomainījušais Logans Tompsons maču pabeidza ar tādu pašu statistiku.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL