Čempioni pieveic “Blues” svarīgā mačā par astoto vietu Rietumu konferencē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā pagājušās sezonas Stenlija kausa čempionvienība Vegasas “Golden Knights” mājās ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Sentluisas “Blues” komandu.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Golden Knights” uzbrucējs Pāvels Dorofejevs atklāja spēles rezultātu.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, taču trešā mača nogriežņa 15. minūtē Brendons Sāds izlīdzināja rezultātu.

Papildlaika 49. sekundē Džonatans Maršeso izrāva uzvaru “Golden Knights” komandai.

Logans Tompsons atvairīja 31 no 32 “Blues” metieniem, bet Džordans Biningtons tika galā ar 32 no 34 “Golden Knights” raidījumiem.

“Golden Knights” ar 85 punktiem 71 spēlē atrodas astotajā vietā Rietumu konferencē, bet “Blues” ar 8o punktiem 72 cīņās ieņem devīto pozīciju Rietumu konferencē.

05 NHL Shield.svg NHL regulārā sezona, 26. marts

St. Louis Blues logo.svg Sentluisas “Blues” – A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” | 1:2 (OT)

Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” (Teodors Bļugers, Artūrs Šilovs)Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” | 2:3