Čempioni parāda raksturu un atgriežas sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu trešās kārtas trešajā mačā aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempioni Tampabejas “Lightning” ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) mājās uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē vairākumā Ņujorkas klubu vadībā izvirzīja Mika Zibanejads, kurš guva jau desmitos vārtus šajās izslēgšanas spēlēs. Vien divas minūtes vēlāk vairākumā Kriss Kraiders arī guva savus desmitos vārtus šajā Stenlija kausa izcīņā un dubultoja “Rangers” pārsvaru.

Otrās trešdaļas 11. minūtē vairākumā Ņikita Kučerovs atguva vienus vārtus. Jau trešā mača nogriežņa pašā sākumā vairākumā “Lightning” kapteinis Stīvens Stemkoss panāca izlīdzinājumu. Vien 42 sekundes pirms mača beigām Ondrejs Palāts jau vadībā izvirzīja “Lightning” komandu.

Tampabejas klubs visu maču aizvadīja ar nospiedošu pārsvaru pār “Rangers”, bet Ņujorkas kluba vārtsargs turēja komandu spēlē.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 28 no 30 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 48 no 51 “Lightning” raidījuma Ņujorkas klubs šobrīd ir vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.