Čehijas izlasei PČ palīdzēs septiņi NHL hokejisti

Čehijas hokeja izlasei gaidāmajā 2022. gada pasaules čempionātā, kas maijā norisināsies Somijā, palīdzēs septiņi Nacionālās hokeja līgas (NHL) hokejisti, vēstīts Čehijas hokeja federācijas mājaslapā.

Čehijas izlasi pastiprinās Arizonas “Coyotes” vārtsargs Karels Vejmelka, aizsargi Filips Hroneks (Detroitas “Red Wings”), Radims Šimeks (Sanhosē “Sharks”), kā arī uzbrucēji Jakubs Vrana (Detroitas “Red Wings”), Dominiks Simons (Anaheimas “Ducks”), Dmitrijs Jaškins (Arizonas “Coyotes”) un Tomašs Hertls (Sanhosē “Sharks”).

Lielākajai daļai no viņiem komandai vajadzētu pievienoties Prāgā pirms došanās uz pārbaudes turnīru Zviedrijā. No ASV tieši uz Stokholmu lidos tikai Hertls un Šimeks.

“Lieliski, ka puiši no NHL ir ieinteresēti pārstāvēt un pat pēc 82 spēlēm nāks palīgā Čehijas izlasei pasaules čempionātā,” sacīja izlases ģenerālmenedžeris Petrs Nedvēds, kurš pirms NHL regulārās sezonas beigām nevarēja publicēt konkrētus vārdus. “Spēlētāji man solīja savu dalību jau iepriekš, taču konkrētus uzvārdus varējām apstiprināt tikai šodien, pamatojoties uz vienošanos ar NHL vadību,” viņš piebilda.

Zīmīgi, ka Jakubs Vorāčeks (Kolumbusas “Blue Jackets”) un Dominiks Kubāliks (Čikāgas “Blackhawks”) atteicās no dalības turnīrā. Vorāčeks sezonas laikā guvis vairākus savainojumus, kurus pašlaik vēlas izārstēt, taču Kubāliks nevēlējās riskēt, jo nav noslēgts līgums uz nākošo sezonu.

Čehijas izlase pasaules čempionātā spēlēs vienā grupā ar Latviju, Somiju, Lielbritāniju, Zviedriju, Austriju, Norvēģiju un ASV.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Narodni tym

Komentāri (0)