“Capitals” vēlreiz pārsteidz “Panthers”, “Stars” izvirzās vadībā sērijā pret “Flames” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas trešajā mačā Vašingtonas “Capitals” mājās ar rezultātu 6:1 (1:1, 2:0, 3:0) pārspēja Floridas “Panthers”.

Pirmajā periodā “Panthers” uzbrucējs Džonatans Iberdo atklāja mača rezultātu, bet tie bija vienīgie Floridas komandas vārti šajā mačā. Pirmā perioda pēdējā minūtē vairākumā T.J. Ošī izlīdzināja rezultātu.

Otrajā periodā Markuss Johansons izvirzīja vadībā “Capitals”, bet Trevors van Rīmsdaiks dubultoja pārsvaru. Trešajā trešdaļā Aleksandrs Ovečkins vairākumā guva ceturtos “Capitals” vārtus, Džons Karlsons tukšos vārtos iemeta piekto ripu, bet Gārnets Hatavejs guva sestos vārtus Vašingtonas komandas labā.

Iļja Samsonovs atvairīja 29 no 30 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 25 no 30 “Capitals” raidījumiem. “Capitals” izvirzījušies vadībā sērijā pret Prezidenta trofejas ieguvējiem ar rezultātu 2-1.

Tikmēr Kolorado “Avalanche” ar rezultātu 7:3 (2:1, 3:2, 2:0) viesos pieveica Nešvilas “Predators.”

Pirmajā periodā vairākumā Arturī Lekonens vadībā izvirzīja “Avalanche”, Neitans Makinons vairākumā dubultoja pārsvaru, bet Mets Dušeins samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. “Avalanche” perioda izskaņā nācās nomainīt savainoto Dārsiju Kemperu.

Otrajā trešdaļā vairākumā Elī Tolvanens izlīdzināja rezultātu, Gabriels Landeskogs vairākumā vēlreiz vadībā izvirzīja “Avalanche, bet “Predators” kapteinis Romāns Josī atkal panāca izlīdzinājumu.

Vēlāk mačā gan “Avalanche” guva četrus bezatbildes vārtus – otrajā periodā Gabriels Landeskogs un Nazems Kadri, bet trešajā periodā Devons Teivzs un Valērijs Ņičuškins, kurš pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Dārsijs Kempers atvairīja deviņus no desmit “Predators” metiniem, bet Konors Ingrams tika galā 35 no 41 “Avalanche” raidījuma. Pāvels Francūzs atvairīja 18 no 20 metieniem. “Avalanche” ir vadībā sērijā ar rezultātu 3-0 un jau nākamajā mačā var kļūt par pirmo komandu, kas pārvarējusi izslēgšanas spēļu pirmo kārtu.

Citā mačā Dalasas “Stars” ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) mājās uzvarēja Kalgarī “Flames” vienību.

Mača rezultātu pirmajā periodā “Stars” labā atklāja Radeks Faksa, bet Trevors Lūiss izlīdzināja rezultātu. Otrajā periodā Eliass Lindholms nu jau vadībā izvirzīja “Flames”.

Džo Pavelskis otrajā trešdaļā panāca izlīdzinājumu, bet trešajā mača nogrieznī izvirzīja vadībā “Stars”. Rūpe Hincs pielika punktu mačam ar ripu tukšos vārtos.

Džeiks Otindžers atvairīja 39 no 41 Flames” metiena, bet Jakubs Markstrēms tika galā ar 28 no 31 “Stars” raidījuma. Dalasas komanda izvirzījusies vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.