“Canucks” vārtsargam aizvadītās nakts spēlē gadījusies neparasta ķibele

Aizvadītās nakts Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēli starp Teodora Bļugera pārstāvēto Vankūveras “Canucks” komandu un Edmontonas “Oilers” vienību pāragri nācās pamest “Canucks” vārtsargam Tečeram Demko.

Trešā perioda devītajā minūtē Demko strauji slidoja prom no ledus un devās uz ģērbtuvi, bet viņa vietā stājās vārtsargs Keisijs DeSmits.

Izrādās, ka Demko, kurš joprojām nav atveseļojies no gripas, cietis no atūdeņošanās un turpat uz ledus izvēmies savā aizsargķiverē.

Vankūveras klubā šobrīd ir izplatījies gripas vīruss, kas traucējot spēlēt ne tikai Demko, kurš vārtos aizvadīja lielāko daļu spēles.

Neskatoties uz vīrusa novājināto sastāvu, “Canucks” ar rezultātu 8:1 sadragāja Edmontonas “Oilers”.

Tečers Demko pirms nomaiņas atvairīja 21 no 22 “Oilers” metieniem, bet Keisijs DeSmits apstādināja visus piecus atlikušos raidījumus.

Abām komandām 15. oktobrī plkst. 5:00 Edmontonā paredzēts revanša mačs.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Twitter