“Canucks” ĢM nevēlas atlaist treneri pēc katastrofālā sākuma

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Vankūveras “Canucks” ģenerālmenedžeris Patriks Alvīns paziņojis, ka nevēlas atlaist galveno treneri Brūsu Budro pēc neveiksmīgā sezonas sākuma.

“Man ar treneru štābu ir bijusi laba komunikācija kopš pirmās dienas, mēs strādājam kopā un atradīsim ceļu ārā no šīs bedres. Es esmu ģenerālmenedžeris un nesu atbildību par treneriem un spēlētājiem – mēs taču visi kopā strādājam. Es redzu, ka treneru štābs smagi strādā katru dienu un mans pienākums ir meklēt iespējas, kā padarīt komandu labāku un viņus atbalstīt,” Brūsu Budro un viņa kolēģus aizstāvēja Alvīns.

Vankūveras “Canucks” šī sezona iesākusies katastrofāli – zaudētas visas septiņas spēles, kā arī savainojumus guvuši komandas līderi Broks Besers un Kvins Hjūzs. Vankūveras komanda katrā no pirmajām četrām spēlēm izlaida divu vārtu pārsvaru. Tāpat, komanda trešos periodus kopsummā zaudējusi ar rezultatu 2:15.

“Es uzticos šim jaunajam spēlētāju kodolam. Mums ir daudz jaunu un labu spēlētāju, esam sestā jaunākā komanda līgā, tā kā spēlētājiem vēl ir, ko iemācīties. Daļa no procesa ir šīs grūtības un tas, kā ar tām tikt galā,” izteicās ģenerālmenedžeris.

Vankūveras “Canucks” šosezon septiņos mačos izcīnījuši divus punktus un atrodas pēdējā vietā NHL. Brūss Budro “Canucks” pievienojās aizvadītās sezonas sākumā, kad pēc līdzīga starta tika atlaists iepriekšējais treneris Treviss Grīns un ģenerālmenedžeris Džims Benings.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)