“Canucks” bez Bļugera izcīna ceturto uzvaru sezonā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) pārspēja Nešvilas “Predators” vienību.

Bļugers šajā mačā nepiedalījās. Pirms sezonas sākuma uzbrucējs guva traumu, no kuras viņš joprojām nav atveseļojies. Hokejists arī nedevās piecu spēļu izbraukumā, kas noslēdzās šonakt.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Iļja Mihejevs atklāja mača rezultātu, bet 16. minūtē Koltons Sisonss panāca neizšķirtu.

Otrā perioda 22. sekundē Fils Didžusepe atjaunoja “Canucks” pārsvaru, bet Nilss Hoglanders ceturtajā minūtē to dubultoja.

Desmitajā minūtē Kīfers Šērvuds vienus vārtus atguva, taču atlikušo pārsvaru Vankūveras vienība noturēja līdz beigām.

Tečers Demko atvairīja 15 no 17 “Predators” metieniem, bet Jūse Saross tika galā ar 21 no 24 “Canucks” raidījumiem.

“Canucks” ar astoņiem punktiem sešās spēlēs atrodas ceturtajā vietā Rietumu konferencē, bet “Predators” ar sešiem punktiem septiņos mačos ierindojas devītajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 28. oktobrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Sentluisas “Blues” klubu.