“Canadiens” ĢM atklāj, ka Pitsburga neesot vēlējusies dot Metisonu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Monreālas “Canadiens” ģenerālmenedžeris Kents Hjūdžs komentējis nesen veikto maiņas darījumu ar Pitsburgas “Penguins”.

Tās rezultātā par “Penguins” hokejistiem kļuva aizsargs Džefs Petrī un uzbrucējs Raiens Pelings. Savukārt, “Canadiens” pretī saņēma aizsargu Maiku Metisonu un  izvēli 2023. gada NHL drafta 4. kārtā.

“Labi pazīstu Maiklu personīgi un zinu viņa cilvēciskās īpašības. Šajā karjeras etapā viņš ir spējīgs palīdzēt mūsu jaunajiem spēlētājiem. Viņš var nest savu pienesumu klubam dažādos veidos – gan laukumā, gan ārpus tā,” iesāk “Canadiens” ĢM.

Viņš piebilda: “Varu pateikt priekšā – Pitsburga līdz pēdējam brīdim nevēlējās viņu mums dot pretī. Bet mēs uzstājām, ka tieši viņš mums ir vajadzīgs. Bez viņa maiņa nenotiktu.”

28 gadus vecais Metisons 74 mačos tika pie 31 (11+20) punkta un pozitīvas lietderības “+12”. Play-off viņš pievienoja vēl vienus vārtus un piecas piespēles septiņās cīņās. Metisona līgums spēkā līdz 2026. gadam ar atalgojumu 4,875 miljoni par sezonu.

Autors: Roberts Ūdris Avots: NHL

Komentāri (0)