Bobrovskis aizvada sauso spēli, “Panthers” iesāk konferences finālu ar uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences fināla pirmajā mačā Floridas “Panthers” komanda ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) viesos uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šajā mačā netika iekļauts “Panthers” sastāvā.

Pirmā perioda 17. minūtē spēles rezultātu atklāja “Panthers” uzbrucējs Metjū Tkačuks.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, taču trešā mača nogriežņa 17. minūtē Kārtera Verheigī mesto ripu nejauši vārtos ievirzīja “Rangers” uzbrucējs Aleksis Lafrenjē.

Sems Benets 19. minūtē ieraidīja ripu tukšos “Rangers” vārtos un pielika punktu mačam.

Sergejs Bobrovskis atvairīja visus 23 “Rangers” metienus, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 25 no 26 “Panthers” raidījumiem.

“Panthers” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

Abas komandas iepriekš izslēgšanas spēlēs tikušās vienu reizi – 1997. gadā Ņujorkas klubs ņēma virsroku sērijā ar rezultātu 4-1.

Jāpiemin, ka “Rangers” šosezon izcīnīja Prezidenta trofeju, kas pienākas regulārās sezonas čempioniem.

Stenlija kausa finālā šīs sērijas uzvarētājs tiksies ar Dalasas “Stars” vai Edmontonas “Oilers” komandu.