Bļugers un “Canucks” pārbaudes spēlē pārspēj “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Vankūveras “Canucks” mājās ar rezultātu 5:2 (0:1, 2:0, 3:1) uzvarēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Bļugers šajā mačā uz laukuma atradās 15 minūtes un 31 sekundi, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 44,4% iemetienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šilovs šajā spēlē atradās ārpus pieteikuma.

Pirmā perioda 19. minūtē “Oilers” uzbrucējs Ādams Ērnijs atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas devītajā minūtē “Canucks” kapteinis Kvins Hjūzs panāca neizšķirtu. Nepilnas divas minūtes vēlāk Hjūzs jau izvirzīja vadībā mājiniekus.

Trešā mača nogriežņa 40. sekundē Andrejs Kuzmenko dubultoja “Canucks” priekšrocību, bet sestajā minūtē Eliass Petersons guva ceturtos mājinieku vārtus.

Fils Didžusepe devītajā minūtē izcēlās ar piekto Vankūveras kluba precīzo metienu, bet 26 sekundes vēlāk Reno Lavuā vienus vārtus atguva. Bļugera klubs atlikušo pārsvaru noturēja un izcīnīja uzvaru.

Tečers Demko tika galā ar 24 no 26 “Oilers” raidījumiem, bet Stjūarts Skiners atvairīja 23 no 28 “Canucks” metieniem.

Šī bija pirmā “Canucks” uzvara četrās pirmssezonas pārbaudes spēlēs. Abu latviešu klubs sezonu sāks 12. oktobrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Edmontonas “Oilers” vienību.