Bļugers uguņo mačā pret Austrumu konferences līdervienību (VIDEO)

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) lielisku spēli aizvadījis Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm mačā pret vienu no līgas spēcīgākajiem klubiem Karolīnas ”Hurricanes” un palīdzēja Pitsburgas ”Penguins” mājās izcīnīt uzvaru ar 4:2 (1:0, 1:0, 2:2).

Bļugers pirmās trešdaļas beigās, no aizvārtes nogādājot ripu uz vārtu priekšu, rezultatīvi asistēja ”Penguins” pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja mājiniekiem 19. minūtē atklāt mača rezultātu. Savukārt otro rezultativitātes punktu mačā latviešu uzbrucējs nopelnīja pamatlaika izskaņā, kad pitsburgieši nogādāja ripu tukšajos pretinieku vārtos un panāca 4:2.

Bļugers laukumā pavadīja 16 minūtes un četras sekundes, kuru laikā neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem, taču pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 58% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latviešu uzbrucējs 43 spēlēs šosezon ir nopelnījis 19 (8+11) punktus.

”Penguins” rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Braiens Boils, Dentons Heinens, kā arī komandas kapteinis Sidnijs Krosbijs un Zeks Astons-Rīss. Abas pēdējās ripas ”Penguins” iemeta tukšā pretinieku cietoksnī. Tikmēr viesu sastāvā precīzi bija Brets Pešī un Sebastians Aho.

Pitsburgas klubs izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas. Ar 60 spēlēs izcīnītu 81 punktu ”Penguins” ieņem trešo vietu Austrumu konferencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: NHL