Bļugers turpina spēlēt rezultatīvi, “Canucks” uzvar Čikāgā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases hokejistu Artūra Šilova un Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 6:3 (4:2, 0:0, 2:1) viesos apspēlēja Čikāgas “Blackhawks” vienību.

Teodors Bļugers 16 minūtēs un 36 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 50% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Jau pirmā perioda 21. sekundē pēc teicamas Teodora Bļugera piespēles spēles rezultātu atklāja “Canucks” uzbrucējs Dentons Hainens, bet septītajā minūtē Džei Tī Millers vairākumā dubultoja pārsvaru.

Desmitajā minūtē Raiens Donato vienus vārtus atguva, taču 11. minūtē Dentons Hainens panāca 3:1 Vankūveras kluba labā.

Teilors Hols 14. minūtē spēja vēlreiz samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, bet Konors Gārlands 16. minūtē guva ceturtos “Canucks” vārtus spēlē.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, taču trešā mača nogriežņa 11. minūtē Broks besers vairākumā panāca 5:2 viesu labā.

Piuss Suters 11. minūtē izcēlās ar sestajiem “Canucks” vārtiem, bet 15. minūtē Tailers Bertucī vēl saglāba intrigu spēlē, nopelnot trešo “Blackhawks” precīzo metienu. Atspēlēties gan Čikāgas klubs nespēja un Vankūveras vienība svinēja uzvaru,

Artūrs Šilovs šajā spēlē atradās rezervē. Kevins Lankinens atvairīja 31 no 34 “Blackhawks” metieniem, bet Petrs Mrazeks tika galā ar 24 no 30 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon sešos mačos ticis pie diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Uzbrucējs guvis punktu jau trīs spēlēs pēc kārtas.

Šilovs divās cīņās apstādinājis 83,0% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 4,50 ripas.

“Canucks” ar astoņiem punktiem sešos mačos ieņem septīto pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Šilova un Bļugera vienība aizvadīs 27. oktobrī plkst. 4:00 pēc Latvijas laika mājās pret Pitsburgas “Penguins”.