Bļugers rezultatīvs, “Canucks” piedzīvo ceturto neveiksmi pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 2:5 (1:1, 1:3, 0:1) piekāpās Sietlas “Kraken” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 12 minūtēs un 28 sekundēs nopelnīja rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 52,4% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Džei Tī Millers atklāja mača rezultātu, bet Vinss Dans 14. minūtē izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas 21. sekundē Džareds Makkans vairākumā izvirzīja vadībā “Kraken”, taču Sems Lafertijs pēc Piusa Sutera un Teodora Bļugera piespēlēm piektajā minūtē panāca neizšķirtu.

Džastins Šulcs 14. minūtē gan vēlreiz deva priekšrocību Sietlas vienībai, bet Džordans Ebere minūti un 11 sekundes vēlāk panāca 4:2 “Kraken” labā.

Trešā mača nogriežņa 18. minūtē Džordans Eberle pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Canucks” vārtos.

Filips Grūbauers atvairīja 19 no 21 “Canucks” metiena, bet Tečers Demko tika galā ar 26 no 30 “Avalanche” raidījumiem.

Bļugers šosezon 45 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 18 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” zaudējuši četras spēles pēc kārtas un ar 80 punktiem 59 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Kraken” ar 59 punktiem 56 cīņās ierindojas desmitajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 25. februārī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Bostonas “Bruins” vienību.