Bļugers pozitīvs uzvarā pret Merzļikina “Blue Jackets” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 5:1 (0:1, 4:0, 1:0) mājās uzveica Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” komandu.

Elvis Merzļikins atkopjas pēc iepriekšējā spēlē gūtās muguras traumas un šajā cīņā nepiedalījās. Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 22 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 40% iemetienu, divreiz atņēma pretinieku spēlētājam ripu un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda devītajā minūtē vairākumā Kolumbusas vienības labā rezultātu atklāja uzbrucējs Gustavs Nīkvists. Tie gan bija vienīgie “Blue Jackets” vārti šajā mačā.

Otro trešdaļu veiksmīgi ieskāka “Penguins”, Radimam Zohornam izlīdzinot spēles rezultātu jau trešajā minūtē. 36 sekundes vēlāk vadībā “Penguins” komandu izvirzīja Džeiks Gencels. Astotajā minūtē vārtus Pitsburgas kluba labā guva Braiens Rasts, bet Džeiks Gencels 15. minūtē guva savus otros vārtus mačā.

Trešā perioda devītajā minūtē Jevgēņijs Malkins vairākumā palielināja “Penguins” komandas pārsvaru līdz četrām ripām. Pitsburgas vienība veiksmīgi noveda maču līdz beigām, izcīnot piekto uzvaru pēdējās sešās spēlēs.

Tristans Džarijs šajā mačā izcīnīja 32. uzvaru šosezon un tika galā ar 26 no 27 “Blue Jackets” raidījumiem, bet Jonass Korpisalo aizvadīja neveiksmīgu maču, atvairot 32 no 37 “Penguins” metieniem.

Teodors Bļugers 47 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu “+7”.

Pitsburgas vienība ar 87 punktiem 64 spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē. Kolumbusas “Blue Jackets” klubs ar 67 punktiem 64 cīņās ierindojas devītajā vietā Austrumu konferencē.