Bļugers otro spēli pēc kārtas nopelna divas piespēles un turpina punktu sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 7:4 (2:2, 3:1, 2:1) uzvarēja Sanhosē “Sharks” vienību.

Bļugers šajā spēlē 16 minūtēs un 12 sekundēs nopelnīja divas rezultatīvas piespēles, pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 25% iemetienu un no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Latvijas izlases uzbrucējs arī tika atzīts par spēles otro zvaigzni!

Pirmā perioda otrajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Andrejs Kuzmenko atklāja mača rezultātu, bet septītajā minūtē Kuzmenko vairākumā dubultoja pārsvaru.

14. minūtē Mikaels Granlunds samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču 17. minūtē Tomāšs Hertls izlīdzināja spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē pēc lieliskas Teodora Bļugera piespēles Nilss Omans vēlreiz izvirzīja vadībā “Canucks”, bet devītajā minūtē Sems Lafertijs atjaunoja Vankūveras kluba divu vārtu priekšrocību.

Fabians Zeterlunds 12. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 20. minūtē pēc Teodora Bļugera un Konora Gārlanda piespēlēm Dakota Džošua panāca 5:3 mājinieku labā.

Trešā mača nogriežņa 14. minūtē Džeikobs Makdonalds guva ceturtos “Sharks” vārtus.

16. minūtē Piuss Suters panāca rezultātu 6:4, bet Kvins Hjūzs pēdējā pamatlaika minūtē ar precīzu metienu tukšos “Sharks” vārtos pielika punktu spēlei.

Tečers Demko atvairīja 21 no 25 “Sharks” metieniem, bet Makenzijs Blekvuds tika galā ar 19 no 25 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 21 spēlē guvis četrus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Latvijas izlases uzbrucējs izcēlies ar rezultativitāti pēdējās sešās spēlēs, kas ir viņa karjeras ilgākā punktu sērija. Šajos mačos Bļugers nopelnījis divus precīzus metienus un sešas piespēles.

“Canucks” ar 49 punktiem 35 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Sharks” ar 21 punktu 34 cīņās ierindojas pēdējā, 16. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 29. decembrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Filadelfijas “Flyers”.