Bļugers nopelna 16. punktu sezonā un palīdz “Canucks” uzvarēt spēcīgo “Rangers” klubu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 6:3 (3:1, 2:1, 1:1) uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un 35 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 37,5% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Rangers” uzbrucējs Vincents Tročeks vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet Džei Tī Millers 53 sekundes vēlāk panāca neizšķirtu rezultātu.

Nilss Hoglanders septītajā minūtē jau izvirzīja vadībā “Canucks”, bet Broks Besers 20. minūtē dubultoja Vankūveras kluba pārsvaru.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Artēmijs Panarins samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 16. minūtē pēc pašaizliedzīgas Teodora Bļugera piespēles Eliass Petersons guva ceturtos “Canucks” vārtus šajā spēlē.

Vien minūti un 14 sekundes pēc Petersona vārtu guvuma Nilss Hoglanders panāca 5:2 viesu labā.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Vincents Tročeks spēja gūt trešos “Rangers” vārtus, taču 19. minūtē Eliass Petersons pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos mājinieku vārtos.

Tečers Demko apstādināja 39 no 42 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 20 no 25 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 26 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles. Pēdējās 11 cīņās hokejists izcēlies ar trim vārtiem un deviņām piespēlēm.

“Canucks” ar 55 punktiem 40 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Rangers” ar 54 punktiem 39 cīņās ierindojas otrajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 10. janvārī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Islanders”.