Bļugers nespēlē, “Golden Knights” iesāk Stenlija kausa finālu ar uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijas pirmajā mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas “Golden Knights” komanda ar rezultātu 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) mājās uzvarēja Floridas “Panthers” vienību.

Bļugers šajā spēlē netika pieteikts.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Ēriks Stāls mazākumā apslidoja Vegasas kluba vārtus un atklāja mača rezultātu, bet 18. minūtē Džonatans Maršeso vairākumā no vārtu priekšas panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas sākumā “Golden Knights” vārtsargs Eidins Hils neticami glāba savu komandu ar nūju.

11. minūtē Šea Teodors ar metienu no zilās līnijas jau izvirzīja vadībā Vegasas komandu, taču 20. minūtē Entonijs Duklērs pēc lieliskas izspēles no iemetiena izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Zeks Vaitklauds trešo reizi deva priekšrocību “Golden Knights”, 14 minūtē komandas kapteinis Marks Stouns dubultoja mājinieku pārsvaru, bet 19. minūtē Railijs Smits pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Panthers” vārtos.

Eidins Hils atvairīja 33 no 35 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 29 no 33 “Golden Knights” raidījumiem.

Šajā regulārajā sezonā Bļugers 63 spēlēs guva četrus vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles, bet sešās Play-off cīņās hokejistam viens precīzs metiens un viena piespēle.

“Golden Knights” atrodas vadībā Stenlija kausa finālsērijā ar rezultātu 1-0. Nākamā spēle starp abām komandām 6. jūnijā, Vegasā, plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.