Bļugers: Mēģinām visu, lai es justos 100% gatavs

Latvijas izlases un Nacionālas hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” uzbrucējs Teodors Bļugers intervijā “Pittsburgh Post Gazette” atklāja, ka vēl nejūtas vēl nejūtas līdz galam gatavs spēlēt.

“Paliek labāk. Noteikti jūtu daudz lielāku diskomfortu, nekā gribētos. Kļūstu nedaudz nepacietīgs, bet reizēm tā vienkārši notiek. Vienkārši jāķeras vērsim pie ragiem un jāskatās no dienas uz dienu. Priecājos par mazajiem uzlabojumiem,” savainojuma statusu komentēja Bļugers.

Iepriekš ziņojām, ka Bļugers treniņā guvis ķermeņa augšdaļas savainojumu. Pitsburgas komandas treneris Maiks Salivans minēja, ka pagaidām nav izslēgts, ka Bļugers varēs spēlēt sezonas pirmajā mačā. Latvijas izlases uzbrucējs arī pagaidām nezina, vai varēs spēlēt.

“Atveseļošanās procesā iekļauts diezgan daudz. Mēs mēģinām patiešām visu, lai atkal justos 100% vesels un būtu gatavs spēlēt,” pavēstīja Bļugers.

Treniņā Latvijas izlases uzbrucējs pagaidām slido pelēkajā kreklā, kas nozīmē, ka viņš vēl nedrīkst spēlēt ar kontaktu. Šobrīd viņa vietu ceturtajā maiņā ieņem uzbrucējs Raiens Peilings.

Pirmā spēle Bļugera klubam regulārajā sezonā naktī uz 14. oktobri pret Arizonas “Coyotes” plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Pittsburgh Post Gazette

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)