Bļugers izceļas ar rezultatīvu sniegumu savā jubilejas mačā (VIDEO)

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šovakar 200. spēli karjerā aizvadīja Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš savā jubilejas mačā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, taču nespēja glābt Pitsburgas ”Penguins” no zaudējuma viesos ar 1:2 (0:2, 1:0, 0:0) mačā pret Bostonas ”Bruins”.

Bļugers šoreiz laukumā pavadīja 15 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 33% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latvijas izlases centra uzbrucējs divas minūtes un 34 sekundes nospēlēja skaitliskajā mazākumā.

”Penguins” pagalam neveiksmīgi uzsāka maču un jau pirmajās minūtēs nonāca iedzinējos ar divu vārtu starpību. Trents Frederiks jau mača 49. sekundē izvirzīja ”Bruins” vadībā, bet Ēriks Haula 121. sekundē dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru.

Otrajā trešdaļā ”Penguins” ar Bļugera palīdzību vienus vārtus atguva. Tas notika mača 26. minūtē, kad Latvijas izlases uzbrucējs nogādāja ripu pretinieku zonā un atstāja to Dentonam Heinenam, kurš ar precīzu metienu no zonas vidus samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Bļugers atzīmējās ar rezultatīvu sniegumu jau otrajā mačā pēc kārtas. Iepriekšējā spēlē pret Ņujorkas ”Islanders” viņš nopelnīja divas rezultatīvas piespēles. Latvijas izlases centra uzbrucējs šobrīd aizvada rezultatīvāko sezonu savā NHL karjerā. Šosezon 60 spēlēs Bļugers ir nopelnījis 25 (9+16) punktus.

Diemžēl mača turpinājumā ”Penguins” neizdevās atspēlēties. Pitsburgai nācās samierināties ar sāpīgu zaudējumu.”Penguins” ar 77 spēlēs izcīnītiem 97 punktiem šobrīd ieņem trešo vietu Metropolitēna divīzijā. Komanda jau ir nodrošinājusi vietu izslēgšanas mačos.

Autors: Rainers Rogs Avots: NHL