Bļugers nopelna divus punktus, ”Penguins” nodrošina vietu izslēgšanas spēlēs (VIDEO)

Aizvadītajā naktī ar lielisku sniegumu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) izcēlās Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš nopelnīja divas rezultatīvas piespēles mačā pret Ņujorkas ”Islanders” un palīdzēja Pitsburgas ”Penguins” mājās izcīnīt uzvaru ar 6:3 (2:0, 1:1, 3:2).

Bļugers laukumā pavadīja 15 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā atdeva ne tikai divas rezultatīvas piespēles, bet arī bloķēja divus pretinieku metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja trijos no 12 (25%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas izlases uzbrucējs ar rezultatīvām piespēlēm izcēlās ”Penguins” otrajos un piektajos vārtos. Bļugers devītajā minūtē saņēma ripu savā aizsardzības zonā uzreiz pēc skaitliskā mazākuma beigām un ievadīja komandas pretuzbrukumu, kuru ar precīzu metienu noslēdza Dentons Heinens. Savukārt pamatlaika izskaņā Latvijas izlases uzbrucējs rezltatīvi asistēja Broka Makgina vārtu guvumā.

Bļugers šobrīd aizvada lielisku sezonu. Latvijas izlases uzbrucējs šosezon aizvadītajās 59 spēlēs ir guvis deviņus vārtus un atdevis 15 rezultatīvas piespēles.

Uzvarētāju rindās ar diviem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Džeiks Gencels,  bet Pitsburgas kluba kapteinis Sidnijs Krosbijs nopelnīja trīs (1+2) rezultativitātes punktus.

Pateicoties uzvarai pār ”Islanders”, ”Penguins” nodrošināja vietu izslēgšanas spēlēs. Pitsburgas komanda ar 76 spēlēs izcīnītiem 97 punktiem šobrīd ieņem trešo vietu Metropolitēna divīzijā.

Autors: Rainers Rogs Avots: NHL