Bļugers gūst vārtus pēdējā pārbaudes spēlē, “Canucks” pieveic “Flames” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Vankūveras “Canucks” mājās ar rezultātu 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) uzvarēja Kalgari “Flames” vienību.

Bļugers šajā mačā uz laukuma atradās 13 minūtes un 32 sekundes, guva vārtus, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jau pirmā perioda 69. sekundē mača rezultātu atklāja “Canucks” aizsargs Tailers Maierss, bet 16. minūtē Nazems Kadri panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 14. minūtē Teodors Bļugers izrāvās vienatnē pret Jakubu Markstrēmu, apmānīja viņu un vēlreiz izvirzīja vadībā “Canucks”, bet 20. minūtē Fils Didžuzepe dubultoja mājinieku pārsvaru.

Trešajā mača nogrieznī neviena no komandām vārtus neguva un Bļugera klubs svinēja uzvaru pēdējā pārbaudes spēlē pirms regulārās sezonas.

Tečers Demko tika galā ar 17 no 18 “Flames” raidījumiem, bet Jakubs Markstrēms atvairīja 28 no 31 “Canucks” metiena.

Vankūveras “Canucks” sezonu sāks 12. oktobrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Edmontonas “Oilers” vienību.