Bļugers debitē “Canucks” ar 14 minūtēm uz ledus un uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (0:0, 3:0, 2:2) uzvarēja Monreālas “Canadiens” vienību.

Bļugers šajā spēlē precīzi 14 minūtēs ar rezultativitāti neizcēlās, uzvarēja 40% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu. Šī bija uzbrucēja pirmā spēle sezonā.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Konors Gārlands atklāja mača rezultātu.

IļjaMihejevs desmitajā minūtē dubultoja pārsvaru, bet Dakota Džošua 18. minūtē panāca rezultātu 3:0.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Maiks Matesons vienus vārtus atguva, bet 19. minūtē Broks Besers ieraidīja ripu tukšos “Canadiens” vārtos.

49 sekundes pirms mača beigām Ārbers Šekajs guva otros “Canadiens” vārtus, bet atspēlēties bija par vēlu.

Fils Didžuzepe 18 sekundes pirms spēles noslēguma tika pie otrā “Canucks” precīzā metiena tukšos Monreālas kluba vārtos un Vankūveras vienība izcīnīja uzvaru.

Keisijs DeSmits apstādināja 30 no 32 “Canadiens” raidījumiem, bet Džeiks Alens tika galā ar 32 no 35 “Canucks” metieniem.

“Canucks” ar 23 punktiem 15 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Senators” ar 16 punktiem 15 mačos ierindojas devītajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 16. novembrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Islanders” vienību.