Bļugers atgriežas Vegasā ar negatīvu lietderību un uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) uzvarēja pagājušās sezonas Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un piecās sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 63,6% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Canucks” kapteinis Kvins Hjūzs vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet Fils Di Džusepe 55 sekundes vēlāk dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Maikls Amadio vienus vārtus atguva, taču Konors Gārlands 16. minūtē atjaunoja “Canucks” divu vārtu priekšrocību. To arī izdevās noturēt līdz mača noslēgumam.

Tečers Demko apstādināja 27 no 28 “Golden Knights” metieniem, bet Eidins Hils tika galā ar 32 no 35 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 51 spēlē guvis piecus vārtus un atdevis 18 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 89 punktiem 65 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Golden Knights”, kas zaudējuši pēdējos deviņus no 11 mačiem, ar 73 punktiem 63 cīņās ierindojas astotajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 10. martā mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Vinipegas “Jets” vienību.