Bļugers atgriežas “Penguins” sastāvā ar zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 3:4 (0:2, 2:1, 1:1)piekāpās spēcīgajai Floridas “Panthers” vienībai.

Bļugers šajā cīņā laukumā aizvadīja 13 minūtes un 45 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā “Panhers” komanda izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru – sākumā vārtus guva Sems Reinhārts, bet ar precīzu metienu vien nepilnas divas minūtes vēlāk izcēlās Ārons Ekblads.

Otrajā trešdaļā Braiens Rasts un DŽeiks Gencels guva vārtus ar deviņu sekunžu atstarpi un izlīdzināja rezultātu, bet Entonī Duklērs vairākumā atkal izvirzīja vadībā “Panthers”.

Trešajā mača nogrieznī Kārters Verheigī palielināja “Panthers” pārsvaru līdz divām ripām, bet nepilnas divas minūtes līdz mača beigām vārtus Pitsburgas komandas labā guva Sidnijs Krosbijs.

Tristans Džarijs atvairīja 25 no 29 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 32 no 35 “Penguins” raidījumiem.

“Penguins” šosezon 58 mačos nopelnījuši 77 punktus un atrodas sestajā vietā Austrumu konferencē, bet Floridas “Panthers” ir otrie Austrumu konferencē ar 83 punktiem 57 cīņās.