Bļugers atgriežas laukumā, “Golden Knights” atgūst pārsvaru sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla piektajā mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas “Golden Knights” komanda ar rezultātu 4:3 (1:2, 3:0, 0:1) mājās pārspēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Bļugers šajā spēlē uz ledus atradās sešas minūtes un 59 sekundes, pa vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 20% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Oilers” kapteinis Konors Makdeivids atklāja mača rezultātu, bet vien 50 sekundes vēlāk Džeks Aikels panāca neizšķirtu. Zeks Haimans desmitajā minūtē gan realizēja “Oilers” skaitlisko pārsvaru un atjaunoja viesu priekšrocību.

Otrās trešdaļas 15. minūtē Vegasas kluba kapteinis Marks Stouns izmantoja “Golden Knights” divu vīru pārsvaru un izlīdzināja rezultātu, bet 29 sekundes vēlāk Railijs Smits vairākumā izvirzīja vadībā mājiniekus.

Vien minūti pēc Smita vārtu guvuma Nikolass Heigs dubultoja “Golden Knights” pārsvaru. Vegasas vienība guva trīs vārtus 89 sekunžu laikā, kas ir jauns franšīzes rekords.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Konors Makdeivids izmantoja savu iespēju piecu minūšu vairākumā un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču Edmontonas komanda nespēja atspēlēties.

Eidins Hils atvairīja 31 no 34 “Oilers” metieniem, bet Stjūarts Skiners pirms nomaiņas tika galā ar 18 no 22 “Golden Knights” raidījumiem. Džeks Kempbels apstādināja visus deviņus atlikušos metienus.

Šajā regulārajā sezonā Bļugers 63 spēlēs guva četrus vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles, bet vienā Play-off cīņā hokejists ar punktiem nav izcēlies.

Nākamais mačs starp abām komandām 15. maijā, Edmontonā.

“Golden Knights” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.